WSPÓŁPRACA ONLINE

Chcesz zredukować zbędną tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę, poprawić proporcje, pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało, nabrać masy mięśniowej lub poprawić samopoczucie, zdrowie i kondycję?

Specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki. Dzięki indywidualnemu podejściu i profesjonalnie ułożonym planom treningowym i dietetycznym pomogę uzyskać Ci wymarzoną formę ! 

Moim największym sukcesem są spektakularne metamorfozy, poprawa zdrowia i jakości życia moich podopiecznych. 🙂

Co otrzymasz przy współpracy online?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Niezależnie od tego czy chcesz zredukować zbędną tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę, poprawić proporcje, ujędrnić ciało czy nabrać masy mięśniowej... przygotuję dla Ciebie spersonalizowane plany.

PLAN TRENINGOWY

Możesz trenować w domu lub na siłowni.
Trening dobieram indywidualnie do Twojego celu, stanu zdrowia, doświadczenia, sprzętu jakim dysponujesz oraz wielu innych czynników, które wypełnisz w ankiecie przed rozpoczęciem współpracy.

PLAN DIETETYCZNY

W planie dietetycznym znajdziesz wiele pomysłów na pyszne posiłki wraz z kalorycznością, makroskładnikami, sposobem przygotowania oraz listą zakupów. Posiłki są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z prostych, łatwo dostępnych produktów. U mnie nie znajdziesz popularnego schematu z "ryżem i kurczakiem". W mojej diecie są np. gofry, naleśniki, omlety, tosty francuskie, burgery, frytki, a nawet schabowy... oczywiście w zdrowej wersji! 🙂 Możesz wybrać posiłki/produkty bez których nie wyobrażasz sobie życia, a ja zbilansuję plan żywieniowy tak aby osiągnąć zamierzony cel!

suplementacja

Dostosowana do Twoich potrzeb.

stały kontakt

Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i online. W razie pytań i wątpliwości jestem cały czas do dyspozycji. 

5 TYGODNI WSPÓŁPRACY

Po takim czasie zalecam zmianę planu treningowego i żywieniowego aby zaskoczyć ciało nowymi bodźcami. Po upływie 5 tygodni rozpoczynamy kolejny etap współpracy gdzie wysyłam całkowicie nowe plany. 

MONITOROWANIE POSTĘPÓW

W trakcie współpracy co 2 tygodnie proszę o przesyłanie raportów wraz ze zdjęciami dzięki, któremu możemy monitorować progres. 

analiza badań krwi

Jeżeli posiadasz aktualne badania krwi możesz dołączyć do ankiety przy rozpoczęciu współpracy.

CENNIK

WSPÓŁPRACA ONLINE - 250 ZŁ

KONTYNUACJA WSPÓŁPRACY ONLINE - 200 ZŁ

POJEDYNCZY PLAN TRENINGOWY LUB DIETETYCZNY - 200 ZŁ

Formularz kontaktowy

 

Daria Lis

daria.trenerka@gmail.com

+48 799-074-754 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt